07-02-2023 Martes, V semana - tiempo ordinario

Kuria Administratiboa

Eleizaren misinoaren garapenerako ezinbestekoak diran ekonomia-administrazino erako zerbitzuak eskaintzen dabezan erakundeak dagoz bertan.

Idazkaritza Nagusia

Idazkari nagusia

Seco Escartín, Juan Manuel. 

Tel.: 944 667 951  

E-maila: idazkaria@bizkeliza.org


Idazkaritza

Yeste Curiel, Joseba.

Tel.: 944 667 953  

E-maila: idazkari@bizkeliza.org

Antuñano, Raquel.

Tel.: 946 790 080 

E-maila: rantunano@bizkeliza.org


Informazino eta komunikazinoaren teknologiak

Franco Díaz, Javier.

Tel.: 944 667 955 

E-maila:;  informatika@bizkeliza.org


Servicios Generales

Mediavilla Ayuso, Susana.

Tel.: 944 667 979 

E-maila: idazkari3@bizkeliza.org


 

Kantzelaritza eta Aholkularitza

Kantzelaritza

Alonso Alonso, Félix María.

Tel.: 944 667 956 

E-maila: agirizaina@bizkeliza.org


Notaritza

Basterretxea Aguilera, Nerea.

Tel.: 944 667 952 

E-maila: notaritza@bizkeliza.org


Aholkularitza juridikoa

Tel.: 944 667 928 

E-maila: legeaholku@bizkeliza.org


Atxiboen Eleizbarrutiko Zerbitzua

Directora: Barroso Arahuetes, Anabella.

Tel.: 944 667 931 

E-maila: sda@bizkeliza.org


 

Ekonomia

Gerentzia

Ziarrusta Abasolo, José María.

Tel.: 94 466 79 62 E-maila: jmziarrusta@bizkeliza.org


Administrazinoa

Peral Lanbarri, Maitane. Tel.:  94 466 79 60 E-maila: mperal@bizkeliza.org

Garaieta Bajo, Eider. Tel.: 94 466 79 59 E-maila: egaraieta@bizkeliza.org

Aldekoetxea Unzalu, Emilia. Tel.: 94 466 79 68 E-maila: alkartu2@bizkeliza

Pertika Santacoloma,Estibaliz. Tel.: 94 466 79 32 E-maila: epertika@bizkeliza.org


Elizbarrutiko plana ekonomikoa

Idazkari teknikoa:

Jose Joaquín Moral. Tel.: 94 466 79 58 E-maila: jjmoral@bizkeliza.org


Monumentu-ondarea

Arduraduna:

Félix Mª Iturriaga Zuloaga. Tel.: 94 466 79 66 E-maila: fmiturriaga@bizkeliza.org


Ondarea

Tel.: 94 466 79 63 E-mail: ondarea1@bizkeliza.org

Obrak arduraduna:

Jesús Marco Ibarzabal. Tel.: 94 466 79 66 E-maila: jmarco@bizkeliza.org

Tel.: 94 466 79 67 E-mail: ondarea2@bizkeliza.org

Marquínez, Mercedes. Tel.: 94 466 79 65 E-maila: ondarea@bizkeliza.org


Eleizbarrutiko Alkar Kutxa

Kudeatzailea: 

Gortazar Mendieta, Monica. Tel.: 94 466 79 32 E-maila: alkarku@bizkeliza.org

Alkar Kutxako Batzorde Iraunkorra:

I. Bikaritza Pedro Cerezo Armas

II. Bikaritza Ana Isabel Valle Linaza

III. Bikaritza Alvaro De La Rica Aspiunza

IV. Bikaritza Francisco Félix Gutiérrez Cenicaonaindia

V. Bikaritza Iñigo Villarán

VI. Bikaritza José Ramón Pildain Galarza

VII. Bikaritza Josu Leguina Garay


 

Historia eta Kultura Ondasunen

Arduraduna: Martínez Fernández de Larrinoa, Gaspar. Tel.: 944 667 915 E-maila: kultura@bizkeliza.org


Monumentu – ondarea

Zuzendaria:

Iturriaga Zuloaga, Félix María. Tel.: 944 667 966 E-maila: fmiturriaga@bizkeliza.org


Eleiz Artea eta Eleiz Museoa:

Zuzendari teknikoa:

González Cembellín, Juan Manuel


Organu eta harmoniumak

Organu – batzordea, Begoñako Andra Mari, 38 – 48006 Bilbao. Tel.: 944 667 951


Atxiboen Eleizbarrutiko Zerbitzua

Zuzendaria:

Barroso Arahuetes, Anabella. Tel.: 944 062 490 E-maila: zuzen@aheb-beha.org


 

itxi