21-05-2024 Martes, VII semana - tiempo ordinario

Kuria Administratiboa

Eleizaren misinoaren garapenerako ezinbestekoak diran ekonomia-administrazino erako zerbitzuak eskaintzen dabezan erakundeak dagoz bertan.

Idazkaritza Nagusia

Idazkari nagusia

Carlos Bargos Cuco . 

Tel.: 944 667 951  

E-maila: idazkaria@bizkeliza.org


Idazkaritza

Joseba Yeste Curiel .

Tel.: 944 667 953  

E-maila: idazkari@bizkeliza.org

Raquel Antuñano Aguirre .

Tel.: 946 790 080 

E-maila: rantunano@bizkeliza.org


Informazino eta komunikazinoaren teknologiak

Javier Franco Díaz .

Tel.: 944 667 955 

E-maila:;  informatika@bizkeliza.org


Servicios Generales

Susana Mediavilla Ayuso .

Tel.: 944 667 979 

E-maila: idazkari3@bizkeliza.org


 

Kantzelaritza eta Aholkularitza

Kantzelaritza

Félix María Alonso Alonso .

Tel.: 944 667 956 

E-maila: agirizaina@bizkeliza.org


Notaritza

Nerea Basterretxea Aguilera.

Tel.: 944 667 952 

E-maila: notaritza@bizkeliza.org


Aholkularitza juridikoa

Tel.: 944 667 928 

E-maila: legeaholku@bizkeliza.org


Atxiboen Eleizbarrutiko Zerbitzua

Directora: Anabella Barroso Arahuetes.

Tel.: 944 667 931 

E-maila: sda@bizkeliza.org


 

Ekonomia

Gerentzia

José Miguel Erdozain Gutiérrez.

Tel.: 94 466 79 62 E-maila: jmerdozain@bizkeliza.org


Administrazinoa

Maitane Peral Lanbarri. Tel.:  94 466 79 60 E-maila: mperal@bizkeliza.org

Eider Garaieta Bajo . Tel.: 94 466 79 59 E-maila: egaraieta@bizkeliza.org

Emilia Aldekoetxea Unzalu . Tel.: 94 466 79 68 E-maila: alkartu2@bizkeliza

Estibaliz Pertika Santacoloma. Tel.: 94 466 79 32 E-maila: epertika@bizkeliza.org


Elizbarrutiko plana ekonomikoa

Idazkari teknikoa:

Jose Joaquín Moral. Tel.: 94 466 79 58 E-maila: jjmoral@bizkeliza.org


Monumentu-ondarea

Arduraduna:

Félix Mª Iturriaga Zuloaga. Tel.: 94 466 79 66 E-maila: fmiturriaga@bizkeliza.org


Ondarea

Tel.: 94 466 79 63 E-mail: ondarea1@bizkeliza.org

Obrak arduraduna:

Jesús Marco Ibarzabal. Tel.: 94 466 79 66 E-maila: jmarco@bizkeliza.org

Tel.: 94 466 79 67 E-mail: ondarea2@bizkeliza.org

Ondare taldea:

Mercedes Marquínez . Tel.: 94 466 79 65 E-maila: ondarea@bizkeliza.org


 

 

Eleizbarrutiko Alkar Kutxa

Kudeatzailea: 

Monica Gortazar Mendieta . Tel.: 94 466 79 32 E-maila: alkarku@bizkeliza.org

Alkar Kutxako Batzorde Iraunkorra:

I. Bikaritza Pedro Cerezo Armas

II. Bikaritza Ana Isabel Valle Linaza

III. Bikaritza Alvaro De La Rica Aspiunza

IV. Bikaritza Francisco Félix Gutiérrez Cenicaonaindia

V. Bikaritza Iñigo Villarán

VI. Bikaritza José Ramón Pildain Galarza

VII. Bikaritza Josu Leguina Garay


 

Historia eta Kultura Ondasunen

Arduraduna: Gaspar Martínez Fernández de Larrinoa, . Tel.: 944 667 915 E-maila: kultura@bizkeliza.org


Monumentu – ondarea

Zuzendaria:

Félix María Iturriaga Zuloaga. Tel.: 944 667 966 E-maila: fmiturriaga@bizkeliza.org


Eleiz Artea eta Eleiz Museoa:

Zuzendari teknikoa:

Juan Manuel González Cembellín


Organu eta harmoniumak

Organu – batzordea, Begoñako Andra Mari, 38 – 48006 Bilbao. Tel.: 944 667 951


Atxiboen Eleizbarrutiko Zerbitzua

Zuzendaria:

Anabella Barroso Arahuetes . Tel.: 944 062 490 E-maila: zuzen@aheb-beha.org


 

itxi